Bonuslar

Misliwin Doğum Günü Bonusu

En özel günlerinizde yüksek miktarlı olarak sunulan Misliwin doğum günü bonusu sayesinde kazanım elde edebilirsiniz. Aynı zamanda ilgili promosyonun çevrim şartları son derece basittir. 

Misliwin doğumgünü hediyesi yılda bir kere ile sınırlı olacak şekilde verilirken bunun hem miktarının yüksek olması hem de çevriminin kolaylığı beklentileri sonuna kadar karşılar. Bu promosyon hakkındaki tüm detayları anında öğrenebilmek için yazımıza bakınız. 

Misliwin doğum günü bonusu özel bir hediyedir. Her üyenin doğum günü resmi sitedeki özel sistem içinde yer alır. İşte bugünün gelmesinden sonra ise kişiler yapacakları yatırımın ardından o yıl bir defa olacak şekilde bonus kazanabilirler. Yüzde 100 oranlı olmasının yanı sıra bir diğer versiyonu ise hem çevrimsiz hem de yüzde 40 oranlı olanıdır. Bunların arasından seçim yapabilirsiniz. 

Tabi ki buna dair şartları bilmek gerekiyor. Misliwin hakkında şunlar öne çıkan kurallardır;

  • Doğum gününü kutlamak isteyen firma tarafından verilir ve bunun sahibi olabilmek için ilgili günde minimum 100 TL aktarım yapmak zorundasınız.
  • Bu kampanya çerçevesinde maksimum olarak 5.000 TL gibi bir meblağı elde etmek mümkündür.
  • Aynı zamanda tanımlanmış olan çekim miktarı en az 200 TL olarak dikkat çeker.
  • Bu promosyon katlanmalıdır ve buna da çevrim adı verilir.

Anlık bir şekilde ve zaman kaybı olmadan Misliwin doğum günü bonusu olarak bilinen paranın hesaba aktarılması çok uzun bir zaman almaz. Birçok işletmede olduğu gibi bunun için canlı yardım alanı tercih edilir. Yazılacak kullanıcı bilgileri sonrasında paranın bakiyenize eklenmesi anlık olarak tamamlanır. 

Misliwin doğum günü bonusu alınmasının ardından çevrim kurallarına göre hareket edilir. Spor betleri kısmından bunun yapılması mümkündür. Buna göre seçilecek olan maçların oranlarının minimum 1,80 olması gerekiyor. Devamında bir başka dikkat edilecek husus ise 5 kere katlanmasıdır. Casino oyunları da çevrim için tercih edilir. 15 kere gerçekleştirilecek olan ilgili işlemin sonrasında paranın çekilmesi konusunda bir engel kalmamış olur.

admin

Share
Published by
admin

Recent Posts

Misliwin880 Giriş

Misliwin880 Giriş Adresi misliwin880.com üyelik şartıyla hizmet verir. 18 yaşından büyük herkes içeriklere ulaşır. Misliwin,…

3 gün ago

Misliwin879 Giriş

Misliwin879 giriş adresi misliwin879.com mobile ve masaüstü versiyon üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir! Misliwin879 giriş…

6 gün ago

Misliwin878 Giriş

Misliwin878 giriş adresi misliwin878.com mobil giriş açıldı! Telefon ya da tablet üzerinden siteye ulaşın, anında…

6 gün ago

Misliwin876 Giriş

Misliwin876 giriş adresi misliwin876.com yenilendi! Adres değişimi süreci sonrası hesabınızı kullanmaya devam edin ya da…

2 hafta ago

Misliwin875 Giriş

Misliwin875 Giriş Adresi misliwin875.com oldu. Hemen giriş yaparak tüm yöntemlerle yatırımını da sağlamak ister misin?…

3 hafta ago

Misliwin874 Giriş

Misliwin874 Giriş Adresi canlı bahsin güvenli adresidir. Yüksek oranları ve harika bonusları kazandırır. Misliwin, Türkçe…

3 hafta ago