Bonuslar

Misliwin Slot Turnuvası

Misliwin Slot Turnuvası ile 1.000.000 TL ödül kazanmak ister misin? Slotlarda çok şahane eğlence ve dev ödül için hemen çevrime başlamak ister misin? Turnuva kuralları ve kampanya şartları için içerikleri incele.

MisliWin slot salonunda sana özel oyunlar hazırlandı. Binlerce oyuncunun katıldığı turnuva ağından kazanacak çok ödülün var. Hem de 1 milyon TL’ye kadar!

Misliwin Slot Turnuvası 1.000.000TL dev ödüllü olarak hazırlandı. Aylık olarak düzenlenen turnuva, belirli günler ve haftalara özel olarak düzenleniyor. 

Pragmatigc Play, Playson, Evoplay, Ezugi, Playtech, Popok Gaming, Betcontruct ve Evolation sunucularının geçerli olduğu turnuvaya sen de dahil olmak ister misin? Üstelik ödüller, turnuva bitiminde hemen veriliyor. Kampanyaya katılmak için tüm yatırım yöntemlerini kullanabilirsin. 

Misliwin Slot Turnuvası ikramiyeleri, 4 aşamalı olarak veriliyor. İlk dört sıralamasına giren oyunculardan;

  • 1. Sıradaki oyuncuya 1.000.000 TL
  • 2. Olan oyuncuya 500.000 TL
  • Turnuvada 3. olan oyuncuya 350.000 TL
  • 4. Tamamlayan kullanıcıya 100.000 TL

Ödülleri, turnuva tamamlandıktan hemen sonra verilir. Ayrıca 5. 6. ve 7. Sırada yer alan kullanıcılara ise Misliwin Jest Bonusu seçeneği sunuluyor. Genel bonus şartları geçerli olan turnuvaya dahil olmak için üyelik işlemini tamamlamış olman gerekiyor.

Misliwin Slot Turnuvası özel kullanım koşulları dahilinde seçili oyunlara dilediğin gibi giriş yapabilir ve maksimum ödülleri kazanabilirsin. Özel kuralları dahilinde turnuva ekranı üzerinden “Kampanyaya Katıl” menüsüne tıklaman halinde sen de oyun çevrimlerine başlayabilirsin.

Eğlencesi ve kazancı yüksek seçkin slot oyunlarında, çevrim yaptıkça çok daha fazla oyun kazanımları elde edebilirsin. 

MisliWin turnuva kurallar, genel kurallar ve şartlar dahilinde tüm kullanıcıların bilgisine sunulur. Yenilenen giriş adresleri ile kaydını yaptıktan hemen sonra oyunları seçebilir, onlarca slot türünden istediğini çevrim ederek, puan tablosuna adını yazdırabilirsin.

Slotları çevirdikçe daha yüksek kazanç elde edebilir ve 1. Sıradaki yerini alarak 1 milyon TL ödülden sen yararlanabilirsin. İlk 4 oyuncudan biri olarak çok şahane ikramiyeleri elde etmek için ilgili tarihler arasında belirtilen sağlayıcı ürünlerini çevrimle.

admin

Share
Published by
admin

Recent Posts

Misliwin880 Giriş

Misliwin880 Giriş Adresi misliwin880.com üyelik şartıyla hizmet verir. 18 yaşından büyük herkes içeriklere ulaşır. Misliwin,…

3 gün ago

Misliwin879 Giriş

Misliwin879 giriş adresi misliwin879.com mobile ve masaüstü versiyon üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir! Misliwin879 giriş…

6 gün ago

Misliwin878 Giriş

Misliwin878 giriş adresi misliwin878.com mobil giriş açıldı! Telefon ya da tablet üzerinden siteye ulaşın, anında…

6 gün ago

Misliwin876 Giriş

Misliwin876 giriş adresi misliwin876.com yenilendi! Adres değişimi süreci sonrası hesabınızı kullanmaya devam edin ya da…

2 hafta ago

Misliwin875 Giriş

Misliwin875 Giriş Adresi misliwin875.com oldu. Hemen giriş yaparak tüm yöntemlerle yatırımını da sağlamak ister misin?…

3 hafta ago

Misliwin874 Giriş

Misliwin874 Giriş Adresi canlı bahsin güvenli adresidir. Yüksek oranları ve harika bonusları kazandırır. Misliwin, Türkçe…

3 hafta ago