Bonuslar

Misliwin Slot Turnuvası

Misliwin Slot Turnuvası ile 1.000.000 TL ödül kazanmak ister misin? Slotlarda çok şahane eğlence ve dev ödül için hemen çevrime başlamak ister misin? Turnuva kuralları ve kampanya şartları için içerikleri incele.

MisliWin slot salonunda sana özel oyunlar hazırlandı. Binlerce oyuncunun katıldığı turnuva ağından kazanacak çok ödülün var. Hem de 1 milyon TL’ye kadar!

Misliwin Slot Turnuvası 1.000.000TL dev ödüllü olarak hazırlandı. Aylık olarak düzenlenen turnuva, belirli günler ve haftalara özel olarak düzenleniyor. 

Pragmatigc Play, Playson, Evoplay, Ezugi, Playtech, Popok Gaming, Betcontruct ve Evolation sunucularının geçerli olduğu turnuvaya sen de dahil olmak ister misin? Üstelik ödüller, turnuva bitiminde hemen veriliyor. Kampanyaya katılmak için tüm yatırım yöntemlerini kullanabilirsin. 

Misliwin Slot Turnuvası ikramiyeleri, 4 aşamalı olarak veriliyor. İlk dört sıralamasına giren oyunculardan;

  • 1. Sıradaki oyuncuya 1.000.000 TL
  • 2. Olan oyuncuya 500.000 TL
  • Turnuvada 3. olan oyuncuya 350.000 TL
  • 4. Tamamlayan kullanıcıya 100.000 TL

Ödülleri, turnuva tamamlandıktan hemen sonra verilir. Ayrıca 5. 6. ve 7. Sırada yer alan kullanıcılara ise Misliwin Jest Bonusu seçeneği sunuluyor. Genel bonus şartları geçerli olan turnuvaya dahil olmak için üyelik işlemini tamamlamış olman gerekiyor.

Misliwin Slot Turnuvası özel kullanım koşulları dahilinde seçili oyunlara dilediğin gibi giriş yapabilir ve maksimum ödülleri kazanabilirsin. Özel kuralları dahilinde turnuva ekranı üzerinden “Kampanyaya Katıl” menüsüne tıklaman halinde sen de oyun çevrimlerine başlayabilirsin.

Eğlencesi ve kazancı yüksek seçkin slot oyunlarında, çevrim yaptıkça çok daha fazla oyun kazanımları elde edebilirsin. 

MisliWin turnuva kurallar, genel kurallar ve şartlar dahilinde tüm kullanıcıların bilgisine sunulur. Yenilenen giriş adresleri ile kaydını yaptıktan hemen sonra oyunları seçebilir, onlarca slot türünden istediğini çevrim ederek, puan tablosuna adını yazdırabilirsin.

Slotları çevirdikçe daha yüksek kazanç elde edebilir ve 1. Sıradaki yerini alarak 1 milyon TL ödülden sen yararlanabilirsin. İlk 4 oyuncudan biri olarak çok şahane ikramiyeleri elde etmek için ilgili tarihler arasında belirtilen sağlayıcı ürünlerini çevrimle.

admin

Share
Published by
admin

Recent Posts

Misliwin Yorumları

Misliwin yorumları nasıl, şikayetleri var mı? Canlı Poker, Rulet ve Blackjack oyunlarında harikalar yaratan Misliwin…

7 gün ago

Misliwin Whatsapp

Misliwin WhatsApp hattı sayesinde siteye ulaşarak ya da henüz ulaşmadan müşteri hizmetleri ile görüşebilir, site…

4 hafta ago

Misliwin Twitter

Misliwin Twitter hesabı ile farklı sosyal medya platformları içerisinde paylaşımlar sağlıyor ve kullanıcılarının siteye erişmeden…

4 hafta ago

Misliwin TV

Spor karşılaşmaları alanların Misliwin TV üzerinden karşılaşmaları yakından takip edebilir. Canlı maç izle adresi ve…

1 ay ago

Misliwin Rulet

Misliwin Rulet oyunu en çok oynanan kumarhane oyunlarından biridir. Rulet oyununa dair ayrıntılar ve firma…

2 ay ago

Misliwin Poker

Misliwin Poker iskambil kartlarıyla oynan masa oyunlarından biridir. Mobil ya da masaüstü cihazlardan rahatlıkla ulaşılan…

2 ay ago